Seksenbiriz | Türkiye’nin En Popüler Para Kazandıran Sitesi

NAKİTUP İLE ALIŞVERİŞLERİNİZDEN PARA KAZANIN TASARRUF EDİN

Alışverişlerinizle kazanca çevirebileceğiniz güzel bir uygulama Nakitup

NAKİTUP İLE ALIŞVERİŞLERİNİZDEN PARA KAZANIN TASARRUF EDİN
631 views
28 Ocak 2019 - 17:30

Alışveriş fişleriniz artık çok değerli. Fişlerinizi Nakitup ile gerçek paraya dönüştürün. Dilediğiniz şekilde harcayın, ister sinemaya gidin, isterseniz gerçekten ihtiyacınız olanı alın.

Nakitup Nedir?

Gerçek ve sanal alışverişlerimizde bizlere tasarruf yapmamızı sağlayan para iadesi yapan Türk girişimcileri tarafından 2017 yılında hayata geçen bir uygulama ( android- app store)

Nakitup’tan nasıl para kazanabilirim ve kuralları nelerdir?

Nakitup uygulamasında para iadesi olan ürünlerden aldığınız zaman ürünün barkodunu ve fişini uygulamaya okutarak hesabınıza belirtilen miktarda para iadesi yapılmaktadır.

Bunun için şu kuralları dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz;

Bir fiş sadece bir kez kullanılabilir

  1. Alışveriş yapıldıktan sonra iki gün içerisinde fiş gönderilmeli. Fişi sisteme gönderdiğiniz tarihden itibaren sistem 2 gün öncesine ait fişi kabul eder. Fiş onay süresi 24 saati geçse bile fiş kabul edilir.
  2. Mağaza içerisinden gönderilen fişler kabul edilmez. Sistemde tanımlı olan mağaza adresleri ve fiş üzerindeki mağaza adresi ile konum bilginiz eşleştiğinde sistem fişi reddeder. Eğer mağazanın bulunduğu binada yaşıyorsanız, bize size veya sizinle aynı soyadına sahip birinin elektirik, su, doğalgaz veya telefon faturasını gönderebilirseniz sistemde güvenli adres olarak işaretleyebiliriz.

Not: Fişinizi gönderiken konum bilginizin yanında yerden ne kadar yukarda oldugunuzun bilgisini de alıyoruz.

  • Akaryakıt kampanyasından sadece sisteme tanımladığınız PLAKA için yararlanabilirsiniz. Mevcut sistemde sadece bir adet plaka tanımlanabiliyor. İlerleyen günlerde iki adet plaka tanımlanabilecek. Fişinizi gönderirken hangi plaka için gönderdiğinizi seçmenizi isteyeceğiz.

KAMPANYA ARAMA

Ana ekranda arama butonuna basarak gelen ekranda dilerseniz yazarak dilerseniz barkod butonuna basıp ürün üzerindeki barkodu okutarak kampanyayı hızlıca arayıp bulabilirsiniz.

FİŞ GÖNDERME

Fişinizi göndermeden önce fişinizde bulunan ürünlerde kampanya olup olmadığını yukarıda “kampanya arama” başlığı altında anlatıldığı gibi kampanyaların bulunup kilitlerinin kaldırılması gerekmektedir. Kilidini kaldırdığınız kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Kilit kampanya sayfası içerisinde “Kilidi Kaldırın”butonuna basılarak kampanyanın arkasındaki görev yerine getirldiği takdirde kalkmaktadır. Bu görevler aslında eğlenceli birer oyundur. Bu oyunlar video izleme, anket cevaplama, yemek tarifi veya sosyal medyada paylaşma olabilir.

Kilidi kampanya sayfasına gelmeden kategori altında listelen ürünlerin görselleri altında bulunan Nakitup logosuna basarak da görev sayfasına hızlıca gidebilir ve görevi yerine getirip kilidi kaldırabilirsiniz.

Kampanyalı ürünlerin kilidi kaldırıldıktan sonra FİŞ GÖNDER butonuna basılarak mağza seçim ekranına gelinir. Bu sayfadan alışveriş yaptığınız mağzayı seçiyorsunuz, alışveriş yaptığınız mağaza listede yoksa DİĞER seçeneği seçilebilir. Mağaza seçimi yapıldıktan sonra 1. Aşama için ürün seçim ekranına gidilir.

Yukarıda da bahsedildiği gibi bu sayfada sadece kilidini daha önce kaldırdığınız akmapanyalar listelenir. Ayrıca bu sayfada listelenen kampanyalar seçtiğiniz mağaza için geçerli olan kampanyaları gösterir. Kampanya ana sayfasında kampanyanın geçerli olduğu mağazaları görebilirsiniz.

Ürün seçim ekranının üst tarafında bulunan arama navigasyonu ile kampanyayı tekrar sorgulayıp kilidi açılmamışsa açabilirsiniz.

Ürün seçim ekranında fişinizde bulunan tüm kampanyaları seçmelisiniz. Kampanyanın üzerine tıkladığınızda (çoklu alım için para iadesi varsa) gelen ekranda fişinizde kaç adet kampanyalı ürün oldugunu girmelisiniz. Miktarı hatalı (fişinzide bulunan miktardan daha çok) girerseniz sistem kampanya katılımınızı onaylamaz. Miktar belirttikten sonra BARKOD OKUT butonuna basarak kampanyalı ürün üzerindeki barkodu okutunuz. Bu aşamada fişin üzerindeki barkodu okutmayınız (en çok karşılaşılan sorun) sistem barkodu okuduğunda kampanyayı otomatik olarak işaretler.

Bazı kampanyalar çoklu alım için para iadesi yapmazlar, sadece bir adet için para iadesi yapılır. Bu kampanyalara tıklandığında doğrudan barkod okuma ekranı gelir.

Fişinizde bulunan kampanyalı ürünlerin tamamını yukarıdaki gibi işaretleyip ekranın alt tarafında bulunan 2. Adıma geçiniz butonuna basarak fişinizin fotoğrafını çekme aşamasına geçiniz.

2. Aşamadan önce fişinizin nasıl çekilmesi gerektiği anlatılmaktadır. ANLADIM butonuna basarak fiş göndermek için bir sonraki aşamaya geçersiniz. Fakat nburadakiş talimatları yerine getirmezseniz fişiniz kabul edilmez.

Fişinizin fotoğrafını çekmeden önce fişinizin kırışık, katlı, silik ve üzerinde işaretleme olmadığından emin olunuz. Sistemimiz fişleri otomatik okudugundan kırşık, katlı, silik ve üzerinde işaretleme yapılmış fişler sistem tarafından okunamamakta ve kabul edilmemektedir.

Telfonunuzü fişinize paralel tutunuz ve fişin fotoğrafını çekiniz. Fişiniz uzun ize DEVAM butonuna basrak yukarıda görünen ilk çektiğiniz fotoğrafı referans alıp devamını çekiniz. Fişinizin en alt kısmına kadar bu işlemi tekrarlayınız. Daha sonra GÖNDER butonuna basıp fişinizi gönderiniz.

Fişler 48 saat içerisnde otomatik olarak kontrol edilir ve onaylanır.

Fişiniz onaylandığında uygulama içerisindeki mesajlar kısmından oany mesajını görebilirsiniz.

REFERANS İLE ÜYELİK

Referansınız ile üye olan her arkadaşınızdan 2₺ para kazanırsınız.

BURAYA TIKLAYARAK UYGULAMAYI İNDİREBİLİRSİNİZ (Playstore)

BURAYA TIKLAYARAK UYGULAMAYI İNDİREBİLİRSİNİZ (APP STORE)

REFERANS KODU : teknokazanc

BONUS

Uygulama içerisinde BONUS kısmmında (yeni güncelleme ile gelecek) görebileceğiniz görevleri yerine getridiğinizde ekstra para kazanacaksınız.

PARA TRANSFERİ

Uygulamamızda 3 farklı para kazanma yöntemi vardır;

  1. Kampanyalardan
  2. Referans üyelik ile
  3. Bonus

Her 3 şekilde para kazanılsa bile KAMPANYALARDAN 25 ve üzeri kazanmadan toplam kazancınızı transfer edemezsiniz.

Kampanyalardan 20₺, referans ile üyelikten 12₺, bonusdan 8₺ kazandınız diyelim.

Toplam kazancınız 40₺ olmakta. Fakat kampanyalardan 25₺ altında kazandığınız için para transferi yapmanıza sistem izin vermez. Ne zaman ki kampanyalrdan 25₺ ve üzeri kazanca çıktınız toplam kazancınızı transfer edebilirsiniz.

Şu anda kazandığınız parayı banka hesabınıza transfer ediyoruz (banka hesabınız size ait olmalı, bir başkasının hesabına para transferi yapılmamamktadır). Çok yakında ininal ve papara kartlara da para transferi başlayacaktır.

YENİ GELECEK ÖZELLİKLER

  • Bonus
  • Çarkıfelek
  • Takım çalışması
  • Promosyon ve kupon girişi

Ykarıdaki özellikler devreye alınmadan önce bilgilendirme mailiniz size göndereceğiz.

BURAYA TIKLAYARAK UYGULAMAYI İNDİREBİLİRSİNİZ – PLAYSTORE

BURAYA TIKLAYARAK UYGULAMAYI İNDİREBİLİRSİNİZ -APP STORE

REFERANS KODU : teknokazanc

NAKİTUP İLE ALIŞVERİŞLERİNİZDEN PARA KAZANIN TASARRUF EDİN
5 (100%) 1 vote

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.