Seksenbiriz | Türkiye’nin En Popüler Para Kazandıran Sitesi

MİSTİK HİKAYELER -2

MİSTİK HİKAYELER -2
Zeynep Demirkol
Zeynep Demirkol( zeynepdemirkol@seksenbiriz.com )
74 views
17 Ocak 2019 - 12:01

BÖLÜM 2

   Herkes bataklıkta yaşar ancak sadece bazılarımız gökyüzüne ulaşabilir.
Bugün kendimi çok halsiz hissediyorum aslında hazırlanıp labaratuvara gittim. Sürekli başım dönüyor ve sendeleme yaşamaya başlamıştım. İlacın etkisi vücudumu ele geçirmişti. Hastaneye gidemezdim kanımdaki farklılık anlaşılırdı.


Araştırma yapıp Ece ve Çınar’ın dosyalarına baktım. Virüs git gide güçlenmişti. Bu gücü kullanmayı acilen öğrenmeliydim. Hafta sonu kasabadan uzak piknik bölgesine doğru gittim. Hava soğuk ve pusluydu. İlk başta oturup odaklandım ve yere düşen her yaprağın enerjisini hissedebiliyordum milyonlarca uzakta olan hareketlenmeler, beynimi kemiriyor gibiydi. Gözlerimi açtığımda yapraklar yerden 1 metre kadar yukarıda duruyordu. Gözümü kısıp onları savurmak istedim ve bir anda yapraklar parçacıklara bölünüp çarpışmıştı. Kurumuş yaprakların parçaları yerde savrulurken dengemi kaybedip düştüm. Ağacın arkasında bir gölge belirdi ama dönüp baktığımda kimse yoktu. Lojmana gidip telefonla annemi aradım onları çok özlemiştim.
-Anne, nasılsın?
-İyiyim! Peki, sen nasılsın kızım?
-Bende iyiyim anne. Anne seni bir süre daha göremeyeceğim lütfen dikkatli olun!
-Tamam, kızım oluruz sende dikkatli ol. Yemeğini düzenli ye ve sağlığına dikkat et.
Telefonu kapayıp uzandım yaklaşık 15 dakika sonra uyuya kalmışım. Rüyamda vücudumun her tarafı ışık saçıyordu. Uyanıp aynaya baktım gözlerim buz mavisi rengini almıştı. Şok içindeydim. En yakın eczaneye giderek kahverengi birkaç tane lens aldım bu durumun anlaşılmaması gerekiyordu. Lensi takarak labaratuvara geçtim. Sanırım vücudum tam olarak bu gücü benimsemişti. Artık her hangi bir tepki vermiyordu vücudum normal haline dönmüştüm. Yaklaşık 4 ay kendime herhangi ilaç enjekte etmedim sürekli çalışmalar yaptım ve çok iyiyim diyebilirim şuan için. Bugün bu sorunu çözmek için yemek molasında Ece ve Çınarın yanına giderek planımı anlattım.
-Merhaba, işte beklediğimiz o an geldi. Akşam sizi görmeye geleceğim hazır olun. Bu arada yemekleri yiyin ve bugün uyanık kalmaya çalışın. Araştırmacılar ve üst düzeydekilerin yemeği diğer yemeklerden ayrı yapılıyordu. Yemekten önce uyku ilacı koydum içine ve herkes yemekten sonra uyuya kalacaktı ve bizde buradan kurtulacaktık. İstediğim her şey oluyordu. Fatma yemeği yememişti sadece o uyanıktı. Yanıma gelerek o gün beni gördüğünü söyledi. Sorunu nasıl çözeceğimi bilemiyordum.
-Her şeyi biliyorum ama korkma burada çalışsak da isteyerek gelmedik ortada başından beri her şey yanlıştı.
-Teşekkür ederim. Peki, şimdi yardım edecek misin yoksa sadece görmezden mi geleceksin?
Fatma 10 dakika kadar düşünüp kafasını onaylar şekilde salladı. Koşarak çocukların yanına gittik. Tek tek sessizce çıkmaları için çevreyi kolluyorduk herkesi çıkardık geriye sadece ben kalmıştım. Bugün saat 19,00 haberlerinde tüm dünya bu araştırmanın sırlarını öğrenecekti çocukları kaçırılan aileler ve devlet sorumluları bu işe son verebilecekti. Tam çıkmak üzere iken araştırma sorumlusu Engin uyanıp beni görmüştü. Bir anda alarm çaldı ve herkes çevremi sardı.

NOT: Ana karakterimiz Zeynep kurtulabilecek mi?
Fatma ve diğerleri güvenilir bir yere varabildiler mi?
Tüm diğer sorularınızın cevapları için diğer bölümde görüşmek üzere…

MİSTİK HİKAYELER -2
5 (100%) 2 votes

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.