kartal escort

Kent Haber

TANITIMA DESTEK

TANITIMA DESTEK
176 views
15 Aralık 2019 - 20:55

PTT Başmüdürülüğü yıllar önce başmüdürün torpilli iş alımı ile yerel basının gündemine oturmuştu. Gönül Kocaman’ın PTT Başmüdürü olarak göreve başlamasının ardından kurumun özverili çalışmaları ile ulusal ve yerel basında yer almaya başladı.Artvin’in tanıtımı için elinden gelen bütün imkanları seferber eden Gönül Kocaman resmi kurum ve STK’lar ile bütünleşerek Artvin’in tanıtımı için önemli projelere imza atmayı başardı.


Bu kapsamda Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt yıllardır Artvin’de görev yapan önemli bir birimin başında yer alıyor.Artvin için her zaman elini taşın altına koymaktan kaçınmayan bir isim olarak biliniyor.
İlin tanıtımına katkı sağlamak için Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü , PTT Artvin Başmüdürlüğü ile yapılan iş birliğiyle kurumsal posta gönderilerinde kullanılmak üzere kentin doğal güzelliklerinin yansıtan pul bastırdı.Üzerinde Artvin, Şavşat Karagöl, Mençuna Şelalesi, Borçka Karagöl, Sıfır Atık Projesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü, Artvin’de kentsel dönüşüm, 8 Kasım Dünya Şehircilik Günü fotoğrafı bulunan 7 çeşit posta puluyla Artvin’in tanıtımı amaçlanıyor.


PTT Başmüdürü Gönül Kocaman, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt’u ziyaret ederek pulları takdim ederek ilin tanıtımı için vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.


Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt ziyaretten menmun olduğunu dile getirerek şu iafdelere yer verdi ” Kurum olarak işimiz yatırım,ihale, denetim vs. yapmaktır.Konu Artvin’in tanıtımı olunca bizde elimizi taşın altına koyarak elimizden gelen desteği yapmaya çalıştık. Doğa cenneti şehrimizin güzelliklerini posta pulu olarak her yere gönderelim dedik. Sağ olsunlar, pul üzerinde çalışan PTT’miz de bize yardımcı oldu. 22 bin 800 posta pulu bastırdık ve tüm posta gönderilerimizde Artvin’imizi tanıtıcı pullar kullanacağız.” diye konuştu.

Haber : AYÇA GÜNDÜZ

POPÜLER FOTO GALERİLER