Seksenbiriz | Türkiye’nin En Popüler Para Kazandıran Sitesi

BİLİNMEYEN KANAL

Cesaret gerektiren bir işi idame ettirmeye çalışan gençler

BİLİNMEYEN KANAL
Türker Bülent BEŞLİ
Türker Bülent BEŞLİ( bulent.besli@gmail.com )
TÜRKER BÜLENT BEŞLİ - 28.07.1974 yılı sıcak bir yaz akşamında Dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise öğrenimini İstanbul ilinde geçirdi. Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Fakültesi’nde Üniversite hayatına atılsa da, çeşitli sebeplerden... DAHA FAZLASI İÇİN seksenbiriz.com/erentli
1.048 views
24 Ocak 2019 - 13:00
Bu bir Youtube kanalıdır

Youtube kanallarının açıldığı ilk günlerde bir heves olarak başlayan ve sonraları yakaladıkları paranormal kanıtlar kayıt altına alan iki kişilik dev kanal

Bu yazımda; cesareti tavan yapmış iki genci tanıtmak ve kanıtladıkları gizemleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Detaylara girmeden önce BURAYA TIKLAYARAK kanallarında bulunan videolara göz atabilir ve hoşunuza giderse kanallarına abone olabilirsiniz.

CİN BEBEK VAKASI ARAŞTIRMASI- ARAF 2 FİLMİNE KONU OLAN VAKA adında kanala ait ilgi çekici bir video

Bu gençlerin yaptıkları iş gerçekten cesaret isteyen bir iş. Her ben cesurum diyenlerin beceremeyeceği tarzda bir iş. Oralara gitmek, gelmek çekim yapmak için didinmek ayrıca meşekatli bir mevzu. Bir önceki yazımda da anlattığım gibi fazla rahatsızlık vermeden bu işle iştigal edildiğinde sıkıntı çıkmayacağı kanaatindeyim. Laf ola beri gele.. Demem o ki emek, emekçi bunlar kanaatimce saygı duyulacak konular, bu gençler de bir emek harcıyorlar (seversiniz veya sevmezsiniz kararı size bırakıyorum) Ben derim ki bu gençlerin arkasında duralım.. duralım ki onlar daha verimli olabilsinler.. Verimli olabilsinler ki kim bilir belki 7. sanata daha güzel ürünler sunabilsinler.

Aslında sundular bile.. hangisi mi? yakın tarihte vizyona giren CİN TEPESİ isimli ilk uzun metrajlı filmleri.. Ben uzakta olmam nedeniyle izleyemedim lakin aldığım yorumlar fazlasıyla umut verici Türk Sineması açısından. Bir çok ilin sinemalarında gösterime girdi.

Aldığım duyumlara göre de ikinci bir film projesine bile başlamışlar. Size bir ipucu da benden bu film daha çok bütçeli ve daha çok kapsamlı olacak. Şimdiden meraklanmadım desem yalan demiş sayılmam.

Demem odur ki;

Bu gençler bizim gençlerimiz, bir çabaları var, bir emekleri var. El oğlu kaliteli işler çıkarırken neden bizimkiler de başarılı olmasınlar. Hep beraber arkasında durmamız gerektiği kanaatindeyim.

Sevgi ve Saygılarımla.

Türker Bülent BEŞLİ

BİLİNMEYEN KANAL
5 (100%) 8 votes

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.